15 TEMMUZ HAİN SALDIRISI 80 MİLYONA YAPILMIŞTIR


Ulaştırma Ve Demiryolu Çalışanları Hak Sendikası Genel Başkanı Abdullah Peker 15 Temmuz hain darbe girişimi yıl dönümü münasebetiyle bir basın açıklaması yayınladı..

Tüm Terör Unsurlarını Birleşmesiyle Birlikte ve Fetö nün baş rolünü oynadığı Darbe girişimi Türkiye Devletine ve 80 Milyon Vatandaşımıza yapılmıştır

15 Temmuz hain darbe girişimin Türkiye’ye yapılan bir saldırı olduğunu belirten Peker, Milletimiz elbirliği ile bu hain saldırıyı bozguna uğratmıştır, dedi.

Peker ,saldırıya karşı demokrasi destanı yazan Milletimizin tüm fertlerini bir kez daha kutluyor, Şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum. Demokrasi şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, dedi.

Udem Hak Sen Genel Başkanı Abdullah PEKER açıklamasında şunları söyledi;

15 Temmuz darbe girişimini daha geniş bir açıdan değerlendirmek gerekmektedir. Bu saldırı sadece FETÖ/PDY terör örgütünün bir planı değil, küresel güç odaklarının Türkiye’yi hedef alan planının bir parçasıdır. Bu saldırı, Devletimizin birlik ve bütünlüğünü, Cumhuriyeti, demokrasiyi, insan haklarını ve refahımızı hedef almıştır. Kısacası milletimizin ortak değerlerini yok etmek amacını taşımaktadır.

Bu nedenle, demokrasi, insan hakları ve adalete olan inancın güçlendirilmesi, refahın tüm toplum kesimlerine yayılması, çalışma yaşamının demokratik değerle geliştirilmesi önem arz etmektedir.

Kamu Çalışanları Hak Sendikaları Konfederasyonu, dün olduğu gibi bundan sonra da demokrasiye yapılan tüm saldırıların karşısında duracaktır.

Pensilvanya Kaynaklı Proje ABD ve Avrupa Desteli olduğu herkes tarafından bilinmektedir.

Tüm terör unsurlarına karşı Kahramanca mücadele sürdüren asker polis ve Tüm kurumlarımıza Teşekkürlerimizi sunarım.

Abdullah PEKER

Ulaştırma Ve Demiryolu Çalışanları Sendikası

Genel Başkanı
Eklenme : 11 Temmuz 2017

Bu habere ekli dosya bulunmamaktadır

Facebook'ta Paylaş
Adres : GMK Bulvarı 40/2 Kat 2 Maltepe / ANKARA - Telefon : G.Bşk:05445516454 - Faks : (0312)2290326